Ana Sayfa » Köşe Yazısı » İsmail Kaya

 
 
İsmail Kaya

Savaşa karşı barışı yazmak / Köşe Yazısı - İsmail Kaya

İsmail Kaya

 Koza İpek Holding Yönetim Kurulu BaşkanıAkın İpek'in annesi Melek İpek, polisin yaptığı aramalar sonucunda oğlunun bir hatasının bulunamayacağını savunarak, "Bunu yaptıranlar da benim düşmanım değil. İşin en acısı o. İki kardeş kavga ediyor gibi geliyor bana ve ben üzgünüm" dedi.


Terör örgütüne finans desteği sağlandığı iddiasıyla yürütülen soruşturma kapsamında,Koza İpek Holding şirketlerine yönelik aramalarda, merkez binadaki bilgisayarlardan imaj alma faaliyeti devam ediyor. Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın İpek'in Çankaya Gaziosmanpaşa'daki evinde dünsabah saatlerinde başlatılan arama faaliyetinin ise bu sabaha karşı bittiği öğrenildi.

"AKIN BEY KAÇMAZ, KAÇMADI, KAÇMAYACAK"

Öte yandan, Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın İpek'in annesi Melek İpek, imaj alma faaliyetlerinin devam ettiği holdingin merkez binasına geldi. Melek İpek, burada bekleyen gazetecilere yaptığı açıklamada, Akın İpek'in kaçmadığını öne sürerek, "Akın Beyİngiltere'ye kaçmaz, kaçmadı, kaçmayacak. Çünkü kaçmasını gerektirecek hiçbir şey yok" dedi.

"BU GELİP GEÇİÇİ BİR DÖNEM"

Anne İpek, şunları söyledi: "Akın Bey'in 7 kat yerin altına inseler, gökyüzüne çıksalar bir hatasını bulamazlar, bulamayacaklar da Allah'ın izniyle. Bu gelip geçici bir dönem. Bunun hakkında şu anda çok şey söylenebilir ama söylemiyorum. Rabbim bizi sabreden kullarından etsin.

 

 

"SİVRİSİNEĞİN VIZILTISI KADAR..."

Bunu yaptıranlar da benim düşmanım değil. İşin en acısı o. İki kardeş kavga ediyor gibi geliyor bana ve ben üzgünüm. Benim oğlum asla ve asla hiçbir hata yapmamıştır, Allah'ın izniyle de yapmayacaktır. Bugüne kadar aile olarak yaptığımız tek şey, ekmeğimizi paylaştık, karıncayı incitmedik, hiç ayrım yapmadan tüm insanlara yardımcı olduk ve bundan sonra da hayatımın sonuna kadar aynı şekilde devam edeceğim. Hiç kimse bizi yolumuzdan çeviremeyecek. Bunları esefle kınıyorum, ayıplıyorum. Bu yazılanlar, çizilenler, anlatılanlar var ya bize yakışmadı, yapışmayacak da. Sivrisineğin vızıltısı kadar da benim üzerimde tesiri yok."


 
 
10 Eylül 2015 Perşembe 00:00
Okunma: 3707
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Yazarın Diğer Yazıları

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

  Yaşam

  Gündem

  Teknoloji

  Siyaset

  Kültür-Sanat

  Dünya

  Son Dakika

  Ekonomi

  Yerel Haberler

  Spor

  Sağlık

  Özel Haberler

  Medya

  Eğitim

  Yukarı Çık