Ana Sayfa » Gündem » İsimsiz Hayırseverden Öğrencilere Yardım

İsimsiz Hayırseverden Öğrencilere Yardım

İsmini vermek istemeyen Besnili hayırsever bir iş adamından Besni Eğitim Vakfı İlkokuluna yardım etti.

 
 
İsimsiz Hayırseverden Öğrencilere Yardım

 

İsmini vermek istemeyen Besnili hayırsever bir iş adamından Besni Eğitim Vakfı İlkokuluna 234 adet, Gülüsüm İbrahim Erdemoğlu İlkokuluna 370 adet olmak üzere toplam 604 adet bot yardımı yapıldı.

İlk olarak Besni Eğitim Vakfında gerçekleştirilen bot dağıtımına İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, Okul Müdürü Mahmut Özsunar, İdari personel ve öğretmenler katıldı.
Daha sonra Gülüsüm İbrahim Erdemoğlu İlkokulunda gerçekleştirilen dağıtım törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, Besni Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Uğur Yardımlı, Okul Müdürü Ali Yardımlı, İdari personeller ve öğretmenler katıldı.
İsimsiz hayırsever işadamının gönderdiği botlar öğrencilere törenle dağıtıldı.
 Çocukların yapılan yardım ile yaşadığı mutluluğu ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Yazar, “Öğrencilerimizin gözlerinin içinin gülmesi, yaşadığı mutluluk gerçekten tarif edilemez. Hiçbir öğrenci ayrımı yapılmaksızın yapılan bu yardımla çocuklarımızın soğuk kış günlerinde ayakları üşümeyeceği gibi içlerindeki yardımseverlik duygusu perçinlenecektir. Onlara bugünlerde yapılmış olan bu yardımın gelecekte meyvesini vereceğinden hiç şüphemiz yok. Ülkemizin yarınları olan bu çocuklarımıza yaşatılan bu mutluluktan dolayı başta Hayırsever İş adamımıza ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.


 
 
16 Aralık 2017 Cumartesi 20:56
Okunma: 525
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık