Ana Sayfa » Gündem » Kahtalı Şampiyonuna Başkan'dan Ödül

Kahtalı Şampiyonuna Başkan'dan Ödül

İstanbul'da düzenlenen 20. Balkan Büyükler Karate Şampiyonasında Adıyaman Kahta ilçesinde katılan sporcu Bahri Erşahin, Kata dalında birinci oldu.

 
 
Kahtalı  Şampiyonuna Başkan'dan  Ödül

 

İstanbul'da düzenlenen 20. Balkan Büyükler Karate Şampiyonasında Adıyaman Kahta ilçesinde katılan sporcu Bahri Erşahin, Kata dalında birinci oldu.

İstanbul'da aralarında Türkiye, Arnavutluk, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Makedonya, Kosova, Karadağ, Romanya, Sırbistan ve Slovenya'dan 34 sporcunun katıldığı 20. Balkan Büyükler Karate Şampiyonasında Ağır sıklette birinci olan Bahri Erşahin ve Kahta Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Çiçek ile birlikte Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak’ı.Makamın’ da ziyaret ettiler,

Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak. Ağır sıklette Kata dalında birinci olan Bahri Erşahin’e 3 Cumhuriyet Altınla ödüllendirdi.

Başkan Abdurrahman Toprak. İstanbul'da düzenlenen 20. Balkan Büyükler Karate Şampiyonasında Adıyaman Kahta ilçesinde katılan sporcu Bahri Erşahin’e 20. Balkan Büyükler Karate Şampiyonasına katılarak büyük bir başarıyı gösterdiniz sizleri kutluyorum. Sporun her branşına elimizden geldiğince destek olmaktayız ve olacağız. Ülke genelinde İlçemizin sporda da ismini duyurmanız bizleri mutlu etmektedir. Türkiye genelinde spor müsabakalarında almış olduğunuz bu başarılar sizden sonra yetişecek sporculara örnek teşkil ediyor. Yavrularımız, gençlerimiz artık sportif başarılarla ilçemizin adını ülkenin her tarafında başarı ile duyurmaktadırlar. Belediye olarak her türlü imkânları sunmaya gayret edeceğiz İleride şampiyonlarının sizlerin içinden çıkacağına inanıyorum. Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” diyen Başkan Toprak. Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade edip, sporcu Bahri Erşahin veKâhtaGençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Çiçek’e teşekkür etti.


 
 
21 Nisan 2018 Cumartesi 15:33
Okunma: 594
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık