Ana Sayfa » Medya » AGAD’tan Fikret Keleş’e Ziyaret

AGAD’tan Fikret Keleş’e Ziyaret

İbrahim Aslan, Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş’i makamında ziyaret ederek, ilimizde devam eden projeler hakkında bilgi aldı.

 
 
AGAD’tan Fikret Keleş’e Ziyaret

 

Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan, Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş’i makamında ziyaret ederek, ilimizde devam eden projeler hakkında bilgi aldı.

AGAD Başkanı İbrahim Aslan, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın hayata geçirdikleri projelerin Adıyaman’da da hayat bulduğunu hatırlatarak; “Uzun yıllar önce Adıyaman’da sportif faaliyetlerin pek fazla olmaması nedeniyle gençlerimiz zamanlarını geçirecekleri bir yer bulamıyorlardır. Bugün ise Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın bir birinden önemli projeleriyle gençlerimiz proje kapsamında tüm Türkiye’de ve yurt dışında sportif faaliyetlere katılmaktalar. Bu şekilde gençlerimiz bir yandan sportif faaliyetlere yönelirken, bir yandan da farklı yerleşim alanlarını ziyaret etmekteler. Ayrıca gençlere yönelik ücretsiz olarak sunulan kurslarla birlikte gençlerimizde sokaklarda başıboş bir şekilde zamanlarını geçirmek yerine hem eğitimlerine hemde sportif faaliyetlerine devam etmekteler. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne atanan Fikret Keleş’te oldukça başarılı bir şekilde yeni projeler üretmekte. Keleş’e ve kurumunda çalışan tüm personeline başarılar dileyerek, basın olarak her zaman yanlarında olduğumuzu ifade ediyorum” diye konuştu.
Gerçekleşen ziyaret nedeniyle memnuniyetini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş ise; “Bakanlığımızın uygulamış olduğu projelerin hayat bulmasıyla birlikte gençlerimizde bu projeler kapsamında kurslardan ücretsiz olarak yararlanmaktalar. Bu kurslara katılan öğrencilerimiz ülkemizde gerçekleşen müsabakalarda dereceye girdikten sonra ilimizi dünyada temsil etmekteler. Ayrıca gençlerimizin sokaklarda zaman geçirmemesi için bütün alanlarda kurslarımız ücretsiz olarak devam ediyor. Tek hedefimiz gençlerimizin sağlık bireyler olarak yaşamlarını sürdürmeleridir. Bu kapsamda açmış olduğumuz bütün kurslarımıza öğrencilerimiz yoğun bir şekilde ilgi göstermekteler. Öte yandan hizmetlerimizin kamuoyuna yansıtılmasında en öncelikli unsur basınımızdır. AGAD Başkanımız İbrahim Aslan ve yönetimi de her zaman yanımızda oldular. Aslan ve yönetimine de başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
 
 
19 Ocak 2018 Cuma 16:17
Okunma: 2431
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık