Ana Sayfa » Medya » Basın Mensuplarından örnek Proje

Basın Mensuplarından örnek Proje

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya, Cemiyet bünyesinde Uyuşturucuyla Mücadele Birimi’nin kurulduğunu söyledi.

 
 
Basın Mensuplarından örnek Proje

 Kahta Haber  olarak üyesi  olduğumuz Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zeki Dişkaya, Cemiyet bünyesinde Uyuşturucuyla Mücadele Birimi’nin kurulduğunu söyledi.

Başkan Dişkaya konuyla ilgili yaptığı açıklamada; Adıyaman’da çocuklarımıza dönük büyük tuzaklardan bir tanesi olan uyuşturucu belasıyla ilimiz insanlarını koruyabilmek için Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti bünyesinde “Uyuşturucuyla Mücadele Birimi” kurulmuştur. Tamamı gazetecilerden oluşan birim bu illetin ilimizde yok edilmesi için ne gerekirse yapacaktır ve halkımızın her türlü bilgi belge ulaştırmasını bekleyecek ve gerekli yerlerle omuz omuza bu mücadeleyi verecektir.

Dişkaya, insafı az mücadelecilikten gelme bir sivil yapı oluşumu da düşünülmektedir. Eğer izin verilirse buda görev başı yapacaktır. sivil mücadele ekibi, Ya uyuşturucu ili ve il insanlarını alacak. Yada biz bu illeti ve yapanları yok edeceğiz ifadelerini kullandı.


 
 
13 Ocak 2018 Cumartesi 22:49
Okunma: 1707
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık