Ana Sayfa » Medya » Türkoğlu Sarı Basın Kartını Aldı

Türkoğlu Sarı Basın Kartını Aldı

Kahta’da, İHA ve TRT temsilciliğini yürüten Kahta Beyan Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Gazeteci Hüseyin Türkoğlu, Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü’nden gelen Sarı Basın Kartını teslim aldı.

 
 
Türkoğlu Sarı Basın Kartını Aldı

 Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü, Basın Kartı Komisyonunun Ankara'da yaptığı son toplantıdan sonra sarı basın kartı alma hakkı kazanan Gazeteci Hüseyin Türkoğlu, Şanlıurfa Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğüne giderek İl Müdürü Erdoğan Güvel ve Şube Müdürü Zikrullah Karabulut’tan kartını teslim aldı.

Kahta Beyan Gazetesi adına Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü’ne Sarı Basın Kartı müracaatı eden Hüseyin Türkoğlu, 12 komisyon üyesinin oylarının tamamını alarak Sarı Basın Kartı sahibi oldu.

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından gönderilen Sarı Basın Kartı, Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon İl Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu tutanakla Hüseyin Türkoğlu’na teslim edildi.

7 yıllık gazetecilik mesleğini severek yaptığını ifade eden Gazeteci Hüseyin Türkoğlu, “uzun süredir Sarı Basın Kartı başvurusu yapmıştım. Demek ki kısmet bugünmüş. Çok mutluyum.

Bana verilen bu kart ile inşallah daha güzel haberlerle gazetecilik mesleğime devam ederim. Ayrıca Sarı Basın Kartı Komisyonu’ndaki usta gazetecilerden oluşan 12 komisyon üyesinin oluru ile basın kartını almak beni ziyadesi ile memnun etmiştir.

Sarı Basın Kartı başvurusundan tevdi edilme aşamasına kadar benimle çok yakından ilgilenen ve desteğini esirgemeyen Basın Yayın Enformasyon Şanlıurfa İl Müdürü Erdoğan Güvel ve Şube Müdürü Zikrullah Karabulut ile il müdürlüğü çalışanlarına ayrıca gazetecilik mesleğimde hiçbir desteğini esirgeyeme Kahta Beyan Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa İşeri’ye ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi

Kahta Haber  olarak  meslektaşımız   Hüseyin Türkoğlu'nu kutlayarak başarılarının devamını  diliyoruz..

Artık  tatlısını  verirsin ins:)


 
 
29 Mayıs 2017 Pazartesi 14:01
Okunma: 2677
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık