Ana Sayfa » Özel Haberler » Aydın'dan beklenen tütün açıklaması

Aydın'dan beklenen tütün açıklaması

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Adıyaman'ın kanayan yarası olan tütün yasağının ertelendiğini, üreticilerin herhangi bir sorun yaşamayacağını müjdeledi.

 
 
Aydın'dan beklenen  tütün açıklaması

TBMM  Başkanvekili  Ahmet Aydın, Adıyaman'ın  kanayan yarası olan   tütün yasağının ertelendiğini, üreticilerin herhangi bir  sorun yaşamayacağını  müjdeledi.

Adıyaman'ın  temel geçim kaynağından olan tütünün yasaklanmaya  çalışılması  sonucu  harekete geçen TBMM Başkanvekili  Ahmet Aydın ve diğer  milletvekilleri  konuyu Türkiye  gündemine defalarca getirerek atılacak olan yasaklanmanın toplumda  büyük  zararlar meydana getireceğini  tüm çabası ile  gösterdi.

TBMM'de  konuyu  gündeme  getirren, Başbakan'ın konu hakkında  olumlu yaklaşmasına sebep olan Aydın,  kısa  sürede  torba yasası  ile   kooperatifleşmek için verilen sürenin bir  yıl daha  uzatıldığını  duyurdu. 


 
 
11 Mayıs 2018 Cuma 22:08
Okunma: 2953
 
Yorumlar


Mehmet 13 Mayıs 2018 Pazar 12:39
Uluslararası bisiklet turu yapılıyor ve mezopotamya basketi k yapmış olan adiyaman bu şehirler için de yok aciz şehir olmaktan hiç kurtulmadiniz Sporcular, turun ilk etabında kentin tarihi ve turistik bölgelerinden geçerek Şanlıurfa-Kızıltepe-Mardin güzergahını kullanacak. Organizasyonda yarın yapılacak ikinci etap Mardin-Nusaybin-Mardin, üçüncü etap 5 Mayıs'ta Mardin-Bismil-Diyarbakır, dördüncü ve son etap da 6 Mayıs'ta Diyarbakır-Siverek-Şanlıurfa güzergahlarında gerçekleştirilecek.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık