Ana Sayfa » Özel Haberler » Aydın'ın Köy Ziyaretleri Sürüyor

Aydın'ın Köy Ziyaretleri Sürüyor

TBMM Başkanvekili Aydın, Kahta ilçesine bağlı Göçeri köyünde 27 köyün su problemini kesin çözecek çalışma alanında incelemelerde bulunarak gazetecilere açıklamalarda bulundu.

 
 
Aydın'ın Köy Ziyaretleri Sürüyor

 TBMM Başkanvekili Aydın:

-‘’ Bizlerde  sahalardayız, köylerdeyiz, dağlardayız. Biz  buralara hizmet ve yatırım götürmeye  çalışıyoruz. Vatandaşımızın sorunlarını yerinde  görerek çözüm bulmaya  çalışıyoruz. ‘’

ADIYAMAN (AA)- TBMM Başkanvekili  Aydın, Kahta  ilçesine  bağlı Göçeri   köyünde  27 köyün  su problemini kesin çözecek  çalışma alanında incelemelerde  bulunarak gazetecilere  açıklamalarda bulundu.

Aydın, yaptığı  açıklamada ‘’Bugün burada  27 köyümüzün otuz  yıllık su  problemini  kalıcı  olarak çözüleceği  Göçeri  Köyünün en yüksek  yerinde  bulan su deposunun inşaat  alanındayız. Barajdan çekilecek  su  bu yapımı  başlanan 500  tonluk depoda arıtılması yapıldıktan sonra halkımıza  sunulacak.

Bizlerde  sahalardayız, köylerdeyiz, dağlardayız. Biz  buralara hizmet ve yatırım götürmeye  çalışıyoruz. Vatandaşımızın sorunlarını yerinde  görerek çözüm bulmaya  çalışıyoruz. Ama  görüyoruz  ki  birileri  dağlara bu halka  hizmeti  önlemek için çıkıyor, her türlü  oyun ve tezgahın içinde  olarak millete  kurşun sıkıyor. Fakat  teröre  karşı  sürdürdüğümüz  kararlı mücadelenin  sonuçlarını alıyoruz, yine dün yapılan operasyonlarda  sözde  terör  örgütünün  üst seviyesindekiler  ölü olarak ele  geçirildi. Terörle mücadelede  etkin bir mücadele  yaparken öbür taraftan halkımızla  kucaklaşarak ve her  türlü yatırım ve hizmeti  getirerek ülkemiz  ve milletimiz  için çalışmaya devam ediyoruz.’’

Haber:İsmail Kaya


 
 
23 Ağustos 2017 Çarşamba 11:51
Okunma: 917
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık