Ana Sayfa » Özel Haberler » Başkan Elçi'nin Bayram Mesajı

Başkan Elçi'nin Bayram Mesajı

Hür Dava Partisi(HÜDA PAR) Kâhta İlçe Teşkilatı Başkanı Bedir Elçi, yaklaşan Kurban Bayramı vesilesi ile bir bayram mesajı yayınladı.

 
 
Başkan Elçi'nin Bayram Mesajı

 Hür Dava Partisi(HÜDA PAR) Kâhta İlçe Teşkilatı Başkanı Bedir Elçi, yaklaşan Kurban Bayramı vesilesi ile bir bayram mesajı yayınladı.

Hür Dava Partisi(HÜDA PAR) Kâhta İlçe Teşkilatı Başkanı Bedir Elçi yayınladığı bayram mesajında, “Rabbimizin biz kullarına bir ikram ve hediyesi olan bayramlarımızdan ikincisi olan Kurban Bayramı’nın arifesinde bulunmaktayız. Bu vesile ile yaklaşan Kurban Bayramında keseceğimiz Kurbanlarımızı dergâhında kabul etmesini Rabbimizden niyaz ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Elçi, açıklamasının devamında “En güzel ve en gözde olanımızı feda ederek kurban ibadetimizi yerine getirmeliyiz. Sosyal ve mali açıdan darda olan ve yardıma muhtaç olan yoksullara yardımlarda bulunmalıyız.” İfadelerini kullandı.

 

Açıklamasının sonunda, “Unutulan akrabalarımızı, dostlarımızı, komşularımızı ve yoksulları arayarak, hal ve hatırlarını sorarak duygularımızla, hal ve davranışlarımızla, Kurbanlarımızla mana dünyamızı yeniden inşa etmek, Müslümanlar arasındaki ihtilafların bertaraf edilip, mezhep ve milliyetçilik fikirlerinden doğan ayrılık ve savaşların yerine dostluk ve kardeşliğin gerçekleşmesi ve tükenen umutların yeşermesine vesile olması temennisiyle Yarınlarımızın ve coğrafyamızın İslam’ın rengine boyanması dileklerimizle, Müslümanların Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Myanmar ’ve Arakan’da yaşanan soykırımı tüm siyasilerin ve özellikle Müslüman ülkelerin görmesini ve bu soykırıma karşı birlik beraberlik içinde olmalarını yüce rabbimden niyaz ediyorum.” dedi.

 


 
 
1 Eylül 2017 Cuma 13:59
Okunma: 1542
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık