Ana Sayfa » Özel Haberler » Kahtalı Genç İlimizi Temsil Ediyor

Kahtalı Genç İlimizi Temsil Ediyor

Kahtalı Mustafa Bozan 2018 Yılı Temsilci Genç olarak TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın'ı ziyaret ederek gençlerin sorunlarını iletti.

 
 
Kahtalı Genç  İlimizi  Temsil Ediyor

 2018 Yılı Temsilci Gençlikte Adıyaman’ı  Kahtalı Mustafa Bozan ve Merkezden Şeyma Nur Keklik Gençlik Spor Bakanlığı’nın davetlisi olarak  Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’la buluşacak.

Gençlik haftası kapsamında Bakan Osman Aşkın Bak'a, Adıyaman’ın da içinde bulunduğu 81 il ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya ve Azerbaycan'dan gelen 174 temsilci genç eşlik etti.

         Bakan Osman Aşkın Bak ve beraberindeki heyet, Aslanlı Yol'dan yürüyerek Atatürk'ün mozolesine çelenk bıraktı ve saygı duruşunda bulundu. Daha sonra Misak-ı Milli Kulesi'ne geçen Bakan Bak, Anıtkabir Özel Defteri'ni imzaladı.

   2018 Yılı Temsilci Gençlikte Adıyaman’ı iki genç ile temsil ediliyor.  Mustafa Bozan ile Şeyma Nur Keklik Gençlik Spor Bakanlığı’nın davetlisi olarak 9 Mayıs’ta İstanbul’dan başlayan programları 19 Mayıs günü bakanlar ve Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’ın kabulü ile sona erecek.

 İstanbul, Çanakkale, Bursa ve Ankara’nın tarihi ve turistik yerlerini gezecek olan gençler, çeşitli programlara katılacak, ziyaretlerde bulunacak.
 
 
18 Mayıs 2018 Cuma 09:33
Okunma: 1201
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık