Ana Sayfa » Sağlık » Kahta Devlet Hastanesi Tepeden Tırnağa Boyandı

Kahta Devlet Hastanesi Tepeden Tırnağa Boyandı

Kahta Devlet Hastanesi’nin tüm alanlarında başlatılan boya, bakım, onarım ve tadilat çalışmalarında sona gelindi.

 
 
Kahta Devlet Hastanesi Tepeden Tırnağa Boyandı

 

Adıyaman Ceza İnfaz Kurumu İş Yurdu müdürlüğü ile yapılan protokol sonucu Kahta Devlet Hastanesi’nin tüm alanlarında başlatılan boya, bakım, onarım ve tadilat çalışmalarında sona gelindi.

Kahta Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost, hastanenin tüm birimlerinde yürütülen çalışmalara ilişkin, “Yapılan yenileme çalışmaları ile hem vatandaşımız daha iyi hizmet alacak hem de hizmet veren personellerimiz daha iyi hizmet sunabilecektir.” dedi. 
Dost, “2010 yılında hizmet vermeye başlayan binamızın yaşı itibariyle genel bir bakıma ihtiyacı vardı. Milletvekillerimizin ve genel sekreterliğimizin büyük destekleriyle yaptığımız çalışmaları, daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak için kısa, orta ve uzun vadeli olarak ele aldık. Hastanemizin daha yeni ve modern bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz.” ifadelerini kullandı.
“Geniş Kapsamlı ve Planlı Çalışıyoruz”
Dost, “Binamızın iç boyalarını yeniliyoruz. Gerekli tadilatları yapıyoruz. Sanıyorum birkaç ay içerisinde tüm bu çalışmalar tamamlanmış olacak. Çalışmalarımızda mimarlarımız ile birlikte hareket ediyoruz. Onların görüş ve önerileri doğrultusunda tüm bu çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımız binamızda dolaşırken, hizmetlerden faydalanırken çok daha rahat hareket edecekler. Ayrıca görev yapan personelimiz de daha steril ve güvenli ortamlarda hizmet üretecekleri için onların da verdikleri hizmetin kalitesi artacaktır.” dedi.
Dost, yapılan çalışmalar sırasında üstün bir gayretle gece gündüz demeden her türlü övgüyü hakeden hastane personeline ve yatarak veya ayaktan tedavi için müracaat eden hasta ve hasta yakınlarına kaliteli sağlık hizmeti alt yapısı oluşturma sürecinde göstermiş oldukları anlayış, sabır ve desteklerinden dolayı şükranlarını arz ettiğini ifade etti.

 


 
 
21 Mayıs 2017 Pazar 17:15
Okunma: 3062
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık