Ana Sayfa » Siyaset » İYİ Parti Adıyaman Yönetim Kurulu Belirlendi

İYİ Parti Adıyaman Yönetim Kurulu Belirlendi

İyi Parti Başkan Yardımcısı Ahmet Türk, Bilal Küçük, İl Sekreteri Murat Koca, İyi Parti Muhasebecisi Semiha Güneş, Avukat Hasan Özgür üyeler Ömer Koparal, Ziya Çetin, Abdülkadir Baltacı

 
 
İYİ Parti Adıyaman Yönetim Kurulu Belirlendi

 

İyi Parti Adıyaman İl Yönetim kurulu ilk toplantısı parti binasında yapıldı.

Toplantı da İyi Parti yönetim kurulu üyeleri sohbet edip tanıştı.

Toplantıda açıklama yapan İyi Parti Adıyaman İl Başkanı Kenan Doğan, “İyi Parti olarak bugün mevcut siyasetin kullandığı dili asla kullanmayacağız. Bizden olmayan siyasetçiyi asla iftiralar atmayacağız. Gerek mezhepsel, gerek kırsal anlamda hiçbir ayrım gütmeyeceğiz. Ayrıcalık yapmayacağız. Bunun taahhütünü 200 kişilik kurucular kurulu bize vermiştir, altına imza atmıştır. Biz bu Ankara gidişimizde bu taahhütle ilgili bütün yazışmaları okuduk, görüyoruz. Artık Türkiye'de o zalimane, o sert siyasi dili bıraktıran, bıraktıracak yeni parti geliyor. İnsanların gelip burada nefes alabileceği, dertlerini anlatabileceği, hiçbir zaman ben derdimi anlatırsam acaba bir sıkıntıya uğrar mıyım diye korkuya kapılmayarak bir baba ocağı, tabi liderimizin bayan olması nedeniyle bir ana ocağı olacaktır” dedi.

- SİYASETTE ÇOK BABALAR GELDİ VE GEÇTİ

Artık siyasetin bir annesi geldiği ifade eden Doğan, şöyle devam etti:

“Siyasette çok babalar geldi geçti. Ama asla ve asla ülkenin babası olmaz siyasetin babası olur. Biz eminiz ki artık siyasetin bir anası geliyor. Meral hanım attığı her adımda gençlere, yaşıtlarına, bir ana olduğunu, ana sıcaklığını hissettiriyor. İnşallah buraya gelirlerse, teşrif ederlerse, bu sıcaklık bizzat göreceksiniz. Yaşayacaksınız. Bir annenin evladına baktığı gibi baktığını gözlerinde göreceksiniz” 

Yapılan açıklama ardından parti üyeleri kendilerini tanıtarak sohbet etti.

İyi Partinin il yönetimi ise şu isimlerden oluştu:

"İyi Parti Başkan Yardımcısı Ahmet Türk, Bilal Küçük, İl Sekreteri Murat Koca, İyi Parti Muhasebecisi Semiha Güneş, Avukat Hasan Özgür üyeler Ömer Koparal, Ziya Çetin, Abdülkadir Baltacı."


 
 
21 Aralık 2017 Perşembe 13:22
Okunma: 1376
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık