Ana Sayfa » Siyaset » Ülke bu hafta Kahtalılara emanet

Ülke bu hafta Kahtalılara emanet

Bu süre içerisinde İsmail Kahraman'a da vekalet eden Ahmet Aydın, Başkanvekilliği görevini de yürüterek aynı anda 3 makamı temsil etmiş oldu.

 
 
Ülke  bu hafta Kahtalılara  emanet

 BİR HAFTADIR DEVLETİN ZİRVESİ KAHTA’YA EMANET...

Devletin zirvesi son bir haftadır vekaletle yönetiliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Afrika turu için yurtdışında, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulüsi Akar da aynı ziyarette Cumhurbaşkanı'na eşlik ediyor. TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Kuveyt ve Pakistan'ı ziyaret etti. Bugün ise Başbakan Binali Yıldırım, iki günlük bir ziyaret için Suudi Arabistan'a gidiyor.

Cumhurbaşkanı'na TBMM Başkanı ve TBMM Başkanvekili, Genelkurmay Başkanı'na ise Kara Kuvvetleri Komutanı vekalet ederken bugün Suudi Arabistan'a gidecek olan Başbakan Yıldırım da dönene kadar koltuğunu yardımcılarından birine devredecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a TBMM Başkanı İsmail Kahraman vekalet edecekti ancak İsmail Kahraman da 24-25 Aralık tarihlerinde yurt dışında olunca vekalet görevini TBMM Başkan Vekili Ahmet Aydın yaptı. Bu süre içerisinde İsmail Kahraman'a da vekalet eden Ahmet Aydın, Başkanvekilliği görevini de yürüterek aynı anda 3 makamı temsil etmiş oldu.
Yurtdışından dönen TBMM Başkanı Kahraman dünden itibaren Cumhurbaşkanlığına vekalet görevini Ahmet Aydın'dan devraldı.


 
 
27 Aralık 2017 Çarşamba 20:17
Okunma: 2346
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık