Ana Sayfa » Spor » Sağlıkta Ramazan Hizmeti

Sağlıkta Ramazan Hizmeti

Dost: Kahta Devlet Hastanesinde Poliklinikler Ramazan Ayı Boyunca Gece Hizmet Verecek

 
 
Sağlıkta Ramazan Hizmeti

 Dost: Kahta Devlet Hastanesinde Poliklinikler  Ramazan Ayı Boyunca Gece Hizmet Verecek

Kahta Devlet Hastanesi’nde Ramazan ayında ek poliklinik hizmeti verileceği belirtildi. Bazı uzman hekimler, Ramazan ayı boyunca haftanın belirli günleri gece de hizmet verecek.

27 Mayıs - 24 Haziran 2017 tarihleri arası Ramazan ayı olması münasebetiyle, hastaların iftar sonrası da sağlık hizmeti alabilmelerini sağlamak amacıyla Kahta Devlet Hastanesi poliklinik hizmet saatlerinde düzenleme yaptı. Bu kapsamda haftanın belirli günleri 17.00 – 20.00 Kadın Hastalıkları ve Doğum, 21.00 - 23.00 saatleri arasında ise Ağız ve Diş Sağlığı, KBB (Kulak Burun Boğaz), Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Dahiliye (İç Hastalıkları), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Genel Cerrahi,Beyin, Genel Cerrah,  Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon branşlarında hizmet verilecek.

Yapılan düzenleme ile ilgili açıklamada bulunan Hastane Başhekimi Op. Dr. Abdulkadir Dost, “Mübarek Ramazan ayının memleketimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Ramazan ayı vesilesiyle birçok vatandaşımız gündüz vakti oruçlu olduğundan hastaneye gelemiyorlar. Ramazan ayı boyunca hafta içi her gün bazı uzman hekimlerimiz iftardan sonra 21.00-23.00 saatleri arasında hasta kabulü yapacaklar. Düzenleme ile özellikle akşam saatlerinde acil servisteki yoğunluğun önüne geçmenin yanı sıra, vatandaşların oruçluyken tetkik ve tedavi olma zorluğunu da ortadan kaldırmış olacağız.” dedi.

Sağlıkta erişimi kolaylaştırmak için tüm imkânları kullandıklarını ifade eden Dost, çıtayı daha yukarılara taşımanın gayreti içerisinde olduklarını ifade etti.


 
 
27 Mayıs 2017 Cumartesi 14:20
Okunma: 2936
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık