Ana Sayfa » Yerel Haberler » Başkan Toprak İki Ödül Aldı

Başkan Toprak İki Ödül Aldı

2004-2009 yılları arasında 4 kez, göreve geldiği 30 Mart 2014 yılından bu ayana ise 3 kez olmak üzere toplamda 6 kez ödül alan Kâhta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, 7.kez ödülle buluştu.

 
 
Başkan Toprak İki Ödül Aldı

 Marka Belediyeler Dergisi ve akpartilibelediyeler.com haber sitesi tarafından düzenlenen Marka Belediye ve Marka proje ödülleri kapsamında Marka Belediye ödülüne layık görülen Kâhta Belediyesi, hayata geçirdiği İçme Suyu Arıtma Tesis Projesi ile Marka proje ödülünü de alarak 2 ödül birden aldı. 

 

Marka Belediyeler Dergisi tarafından düzenlenen 'Marka Projeler, Marka Belediyeler' ödül töreninde başarılı projelere ödülleri verildi.  

 
2004-2009 yılları arasında 4 kez, göreve geldiği 30 Mart 2014 yılından bu ayana ise 3 kez olmak üzere toplamda 6 kez ödül alan  Kâhta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, 7.kez ödülle buluştu. 

 
Kâhta Belediyesi, Marka Belediyeler Dergisi ve akpartilibelediyeler.com haber sitesi tarafından Kâhta İçme Suyu Projesi kapsamında hayata geçirdiği İçme Suyu Arıtma Tesis Projesi hem Marka Belediye ve hem de Marka Proje ödülüne layık görüldü. Ödülü Kâhta halkı adına Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak aldı. 

 
Başkent Ankara'da düzenlenen törende 2 ödülü birden alan Kâhta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak, ödülü Kâhta halkı adına aldığını belirterek," Gerek 2004-2009 yılları arası yönetim dönemimizde olsun ve gerekse 30 Mart 20014 tarihinde göreve geldiğimiz ikinci yönetim dönemimizde olsun. Su ve Çevre ile ilgili projelere ağırlık verdik. İlçemizin yarım asırlık sorunu olan İçme suyu sorunun çözümüne yönelik 2015 yılında Kâhta İçme Suyu Projemizi ve 2016 yılında ise İçme Suyu Arıtma Tesisi Projemizi hayata geçirdik. İçme suyu Arıtma Tesisi Projemiz Marka Belediyeler Dergisi tarafından ödüle layık görüldü. Bu projemizden dolayı ve aynı zamanda Marka Belediye ödülü ne’de layık görüldük. Aynı ödülü bizim dışımızda Türkiye bir başka belediyemiz aldı. Bu başarılarımızdan dolayı bugün 7. Kez ödüle layık görülüyoruz. Bu anlamda da bizleri ödüle layık gören Marka Belediyeler Dergisi ekibine de teşekkür ediyorum" dedi. 

 


 
 
26 Temmuz 2017 Çarşamba 15:57
Okunma: 2428
 
Yorumlar


mustafa kuştepe28 Temmuz 2017 Cuma 17:35
gecen yazdıgım yorumu da eklemediğiniz için sizin gazeteciliğinize de yazıklar olsun...vesselam...
mustafa kuştepe27 Temmuz 2017 Perşembe 10:00
3 tarafı suyla kaplı ilçemizde şu zamanda halen su skıntısı yaşanmakta ve belediyenin aldığı ödüle bak ya, olmayan suyun neyini arındırıyorlar onu anlamadım...yazıklar olsun...! sadece gülüyorum ya...
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık