Ana Sayfa » Yerel Haberler » Başkan Toprak’a Plaket Verildi

Başkan Toprak’a Plaket Verildi

Kahta Menderes Mahallesi Muhtarı Mustafa Genç, Kahta Belediye Başkanı Abdurrahman Toprak’a mahalleye yaptıkları hizmetlerinden ötürü plaket takdim etti.

 
 
Başkan Toprak’a  Plaket Verildi

 Kahta Menderes  Mahallesi Muhtarı  Mustafa  Genç,  Kahta Belediye  Başkanı  Abdurrahman Toprak’a  mahalleye yaptıkları  hizmetlerinden ötürü plaket  takdim etti.

Menderes  Mahallesi Muhtarı  Mustafa Genç, Kahta Belediyesinin  özellikle  son bir  yıldan beri  yapmış oldukları  hizmetleri  görmezlikten gelmeyecek  derecede  güzel olduklarını, vatandaşın bu hizmetlerden gayet  memnun olduğunu  dile  getirerek  şunları ifade  etti ‘’ Menderes  mahallesi  bu güne kadar  hizmet  konusunda hep geri planda bırakılmıştı, bir  çok  eksiğimiz  ve ihtiyacımız  vardı. Fakat Kahta  Belediyesi  mahallemize  hizmet atağı  gerçekleştirerek  halkımızı memnun etmiştir. Son olarak   mahallemiz  sınırlarında  bulunan ve yapımı  tamamlanarak  açılışı  yapılan Ebu Sadık  Parkı  tüm Kahta’ya   olduğu   gibi  mahallemize de  güzellik katmıştır. Mahallemizi  adete kör  cephe olmaktan kurtarmış  ve cazibe mekanı  statüsüne kazandırmıştır. Mahalle  sakinlerinin almış olduğu karar  yapılan hizmetlere  karşı  teşekkür  mahiyetinde  hazırladığımız plaketimizi Belediye  Başkanı  Abdurrahman Toprak’a  takdime diyorum.’’

Plaketi  alan Başkan Toprak ise  şunları ifade  etti ‘’ Bu ve benzeri teşekkürlerin bir tek  izahı var, o da  doğru yolda  olduğumuz  ve çalıştığımızın belirtisidir. Fakat  biz  hizmet  konusunda asla  mola vermeyeceğiz  ve halka  hizmette  asla sınır  tanımayacağız.’’

Başkan Toprak  Ebu Sadık  Parkı alanını  geliştirmek için çalışmaların devam ettiğini ve Halil İbrahim mesire  alanın yapımı için çok kısa  sürede  kazmanın vurulacağını  ve Kahta’nın en  büyük mesire  alanına kavuşacağını  belirtti.

Haber:İsmail Kaya


 
 
5 Nisan 2017 Çarşamba 13:40
Okunma: 2298
 
Yorumlar


Abuzer karakaş9 Nisan 2017 Pazar 13:39
Mustafa gen sen kimin adına tşk plaket veriyon tuprağa menderes mahlesine ne yapmış sövlede bilelim
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık