AK Parti Kahta Karargah Açılışını Yaptı

AK Parti’den seçime katılan Kahta Belediye Başkan Adayı Mehmet Can Hallaç, coşkulu bir törenle seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı.
AK Parti Kahta Karargah  Açılışını  Yaptı

Hallaç; “31 Mart’a kadar siyaset, 31 Mart’tan sonra hizmet”

Mustafa Kemal Caddesi’ndeki seçim koordinasyon merkezinde düzenlenen açılış törenine AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Resul Kurt, İshak Şan, Mustafa Alkayış, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, AK Parti İl Başkanı Emrah Erkan Bulucu, AK Parti Kahta İlçe Başkanı Osman Çetinkaya, AK Parti Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, AK Parti İl Encümen Adayları, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Adayları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan AK Parti Kahta İlçe Başkanı Osman Çetinkaya; “AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılış töreninde bizleri yalnız bırakmayarak katılan tüm partililerime ve halkımıza hoş geldiniz diyor, hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum. AK Parti İlçe Başkanlığı görevini devraldığımız ilk günden beri durmadan çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz. Tüm makamlar ve mevkiiler geçidir, bizim koltuk, makam ve mevkii derdimiz asla olmamıştır. Biz nasıl ki bu hizmet yarışı bayrağını bir önceki başkanımızdan devraldıysak bizden sonra gelecek olan arkadaşımızı da layıkıyla devredeceğiz. Gün birlik olma günüdür. Gün Mehmet Can Hallaç’a destek olma günüdür. Kahta’nın kalkınması ve yaşanabilir bir şehir olması için tüm halkımızdan isteğimiz bu Kaynak: Hallaç; “31 Mart’a kadar siyaset, 31 Mart’tan sonra hizmet”