Kahta'da Medeniyetler Koro Dinletisi

Kahramanmaraş merkezli depremlerde 7 üyesini kaybeden Antakya Medeniyetler Korosu, Kahta’da “Medeniyetler” adlı koro dinletisi verdi.
Kahta'da Medeniyetler Koro Dinletisi

Kahta Kaymakamlığı ve Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen program, depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlarımızın anılmasıyla başladı.

Antakya Medeniyetler Korosu verdiği müzik dinletisiyle katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı. Anadolu’nun birçok yöresine ait birbirinden güzel eserleri seslendiren koro ekibi, seslendirdikleri Türk Halk Müziği ve ezgilerle keyifli anlar yaşattı.

İlçe Milli eğitim Müdürü Lütfü Başli tarafından Allen Antakya Sanat ve Kültür Derneği Başkanı Mehmet Karasu, Koro Sorumlusu Nihat Harbelioğlu, Koro Şefi Mert Tataş ve koro ekibine teşekkürlerini sunarak başarılar diledi.

Program,  Başli tarafından teşekkür plaketi ile koro ekibine karanfil takdim edilmesi ve hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

Kahta Kültür Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen programa,  Okul İdarecileri, STK Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Benzer Haberler