KAHTA’NIN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ OLMAYA GELİYORUZ

AK Parti Kahta Belediye Başkan Aday Adayı Musa Yıldırım: Ufak dokunuşlarla kentin siluetini, büyük dokunuşlarla kentin kimliğini oluşturacağız. Nasip ve kısmet olursa ilçeme bir dönem hizmet etmek istiyorum.
KAHTA’NIN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ OLMAYA GELİYORUZ

Musa Yıldırım Kahta halkına  şu açıklamada bulundu:

Saygıdeğer Kâhtalı Hemşehrilerim!

Hayatın her alanında bulunmuş, her işte alın teri dökmüş, çiftçilikten işçiliğe, öğretmenlikten İş adamlığına, futbol taraftarlığından kulüp başkanlığına kadar hemen hemen her sektörde ve kademede hak ve hukuka dikkat ederek çalışmış bir kardeşiniz olarak bu satırları yazıyorum. Yokluğu görmüş, varlıkla tanışmış, ekonomiyi ve yönetimi bilen bir hikayenin sahibiyim. Hepiniz gibi çocukluğumun, gençliğimin geçtiği memleketim Kahta ile ilgili dert ve endişe sahibiyim. Bu şehrin sözde değil özde bir aşığı bir sevdalısıyım. Kâhta’nın bugünkü haline sizin gibi bakıp üzülen biri olarak artık bir şeylerin değişmesi gerektiğine inandığım için sizin tavsiyeleriniz ve desteklerinizle hayırlı bir yola çıktım.

Şahsımı tanıyanlar ve takip edenler çok iyi bilir ki yaklaşık 5 yıldır Kâhta’mızın sorunlarını yetkili mercilere anlatan, çözüm yollarını ifade eden, yapılan yanlışları ilgili muhataplarla paylaşan, basına ve kamuoyuna, tv kanallarında her fırsatta dilimin döndüğü kadarıyla konuşan ve eleştirilerimi açık bir şekilde yapan birisiyim. Belki bir şeyler değişir ve düzelir umuduyla bekledim, süreçleri yakinen takip ettim. Ancak Kahta’mızın kangren haline gelmiş sorunlarına artık siyasetin dışında kalarak çözüm sunamadığımı, kötü gidişata müdahil olamadığımı üzülerek gördüm. Sorunları söyleme makamından, sorunları çözme makamına geçmenin elzem olduğunu anladım. Bunun için siyaset arenasına bismillah deyip çıktım. AK Parti’den Kâhta belediye başkanlığı için adaylık müracaatımı yaptım ve sorumluluğu ağır bir göreve talip olduğumu kamuoyu ile paylaştım.

Saygıdeğer Kâhtalı hemşehrilerim!

Adaylık verilirse şahsım, ekibim ve yönetim ilkelerim bellidir. Kâhta’da hiç kimseyi ötekileştirmeden, düşmanlaştırmadan, karşıtlık ve kutuplaşma siyasetine prim vermeden, politik ihtilafları ve husumetleri bitirerek, farklılıkları birer zenginlik ve ayrıcalık olarak görerek, her bir vatandaşımızın ayrı ayrı bir değer olduğunu bilerek ve onları kucaklayarak, ilçemize her an yeni hizmetler ve eserler kazandırma şuuruyla, yegane gündemimizin ve mesaimizin istihdam ve icraat olacağı, tüm toplumsal kesimlerle ve eğilimlerle işbirliği, istişare ve iletişim içerisinde kalacağımız, ilçemizin siyasi hafızasını ve yaşanan deneyim ve tecrübeleri önemseyerek, gelişmiş müreffeh modern bir ilçe tasavvuru hedefiyle, Genel merkezimiz, Vekillerimiz ve il ilçe teşkilatlarımızla uyum içinde çalışarak, Kahta’nın birleştirici gücü, bütünleştirici ruhu ve ortak merkezi olmaya çalışan bir siyasi ahlakı ve anlayışı ikame edeceğimizi buradan sizlerle paylaşmak istiyorum.

Ufak dokunuşlarla kentin siluetini, büyük dokunuşlarla kentin kimliğini oluşturacağız.

Kıymetli hemşehrilerim bugüne kadar eğitim, spor ve ticari hayatımda yaptıklarım yapacaklarımın referansı ve teminatıdır. Tevazu ve vakarı bırakmadan, kibir ve gururdan uzak durarak, birlik ve kardeşlik duygularıyla, hasbi uyarılarınız, dua ve desteklerinizle ilçemizde güzel bir gelecek için çalışacağımızı buradan ifade etmek istiyorum. Ufak dokunuşlarla kentin siluetini, büyük dokunuşlarla kentin kimliğini oluşturacağız. Nasip ve kısmet olursa ilçeme bir dönem hizmet etmek istiyorum.

Saygılarımla.

Musa YILDIRIM

AK Parti Kâhta Belediye Başkan Aday Adayı

Benzer Haberler