Musa Yıldırım'dan Önemli Açıklamalar

AK Parti Kahta Belediye Başkanı Aday Adayı Musa Yıldırım basın mensupları ile düzenlediği toplantıda adaylık süreci hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
Musa Yıldırım'dan Önemli Açıklamalar

Saygıdeğer Basın Mensupları ve Aziz Hemşehrilerim!

Açık ve net olarak ifade etmeliyim ki Kahta, tarihi bir dönüm noktasındadır. Çünkü şehircilik anlamında tıkanmışlığı aşacak, kangren haline gelmiş imar sorunlarını çözecek, her geçen gün yenisi ortaya çıkan altyapı ve üstyapı problemlerini kalıcı bir şekilde halledecek, sosyal ve kültürel amaçlı mekanlar inşâ edecek büyük bir zihniyet değişiminin arefesindeyiz.

Bugün Kâhta’da 7’den 70’e herkes çok büyük bir heyecan içerisindedir. Hiç bir dönemde bugünkü kadar güçlü bir değişim isteği ortaya çıkmamıştır. Uzun zamandır sokakta, çarşıda, pazarda ve evlerde “artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını” söyleyen geniş kitleler vardır.

Belediye başkan aday adayı olarak şahsım, liyakat sahibi AK Parti kadrolarının desteği ile Kahta halkının bu arzusunu arkamıza almayı, ilçemize yeni nesil belediyecilik anlayışını getirmeyi ve sosyal belediyecilik ile Kâhta’nın modern ve müreffeh bir ilçe olmasını sağlamayı hedefliyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yaptığı dönemde sahip olduğu ruhu ve inancı taşıyoruz. Bu ruhla; adil bir sistem inşa etmeyi, insanı merkeze alan bir anlayış ortaya koymayı ve halka hizmetkarlığı düstur edinmeyi amaçlıyoruz. Bunu da liyakatli ve vizyoner kadrolarla başarmayı hedefliyoruz.

Çok iyi biliyoruz ki Kâhta’nın birleştirici bir güce, bütünleştirici bir ruha ve tüm eğilimleri ortak bir paydada toplayacak güçlü bir siyasi akla ve liderliğe ihtiyacı vardır. Kâhta’nın yıllardır yıkılan hayallerine, boşa akıtılan umutlarına, çalınan ideallerine, kaybettirilen enerjisine ve potansiyeline artık dur demek gerekmektedir.

Bugüne kadar belediyecilik alanında yaşanan olumsuzluklara rağmen ilk kez bu dönemde birbirinden değerli, eğitimli, birikimli ve liyakatli aday adaylarını siyaset sahnesinde görmenin de memleketimiz açısından bir kazanç olduğunu düşünüyorum. Tüm Aday Adayı arkadaşlara başarılar diliyor, sürecin sonunda kazananın Kahta olmasını temenni ediyorum.

Mutlu çocuklar, umutlu gençler ve güzel yarınlar için elbirliğiyle gönül hoşluğuyla Kahta’yı birlikte yönetmek için varız. Vakit Kahta İçin İcraat Vakti.