Ana Sayfa » Özel Haberler » Kahta’daki Toplantının Ana Teması Birlik ve Beraberlik

Kahta’daki Toplantının Ana Teması Birlik ve Beraberlik

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan Ak Parti Kahta ilçe teşkilatında basın mensuplarıyla ve AK Parti ile teşkilatıyla bir araya geldi.

 
 
Kahta’daki Toplantının Ana Teması  Birlik ve  Beraberlik

 AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan Ak Parti Kahta ilçe teşkilatında basın mensuplarıyla ve  AK Parti ile  teşkilatıyla    bir araya geldi.

Kahta Ak Parti Kahta ilçe teşkilatında düzenlenen Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Kahta Eski İlçe Başkanı Engin Akel, kongrelerin siyasi partiler için bir şölen olduğuna dikkat çekerek  12 Kasımda gerçekleşecek  olan olağan kongreye  tüm  vatandaşı  medya  vasıtasıyla davet ettiklerini söyledi.

Kongrede  aday olacak  olan  Bedir Yeni ise AK Partinin bir  dava partisi  olduğunu,  bu  davanın gerçek sahibinin halk olduğunu, bu dava uğruna verilen görevler için herkesin değil  elini  gövdesini taşın altına koyması gerektiğini belirtti.

 

Ak Parti Merkez ilçe Başkanı Mustafa Alkayış, inandığı bu dava uğruna uzun  yıllar  mücadele verdiklerini, asla makam ve mevki  için mücadele etmediklerini, bu  davadan vazgeçmek, usanmak ve bırakmanın  kitaplarında olmadığını söyledi.

 

Daha sonra söz alan AK Parti Adıyaman il başkanı Mehmet Erdoğan, tüm alanlarda olduğu gibi siyasi partilerde rekabetin  güzel bir yarış olduğunu, iki dönem mevcut yönetimle beraber hem Adıyaman’da hem de TBMM’de Adıyaman ve ilçeleri için beraber çalıştığını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini arayarak İl Başkanlığı görevini  layık gördüklerini  ve bu isteğin kendileri  için bir emir  sayıldığını dile getiren Erdoğan ‘’ 12 Kasım Pazar günü öğleden sonra Kahta kongremiz olacaktır. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Milletvekillerimiz de Kahta’da olacaklardır. Bütün Kahtalı hemşerilerimizi yapılacak Ak Parti Kahta ilçe kongremize, heyecanımıza ve bu şölenimize davet ediyorum.’’

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve beraberindeki heyet, toplantıdan sonra Kahta’da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları ve meslek odalarının başkan ve temsilcilerini ziyaret etmek için ilçe teşkilatından ayrıldı.

 Haber:İsmail Kaya

 
 
 
6 Kasım 2017 Pazartesi 17:13
Okunma: 2206
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık