Ana Sayfa » Özel Haberler » Kahtalı Oyuncu Zirveye Tırmanıyor

Kahtalı Oyuncu Zirveye Tırmanıyor

Kahta ile İstanbul arasında deyim yerindeyse mekik dokuyan, gide gele yol eden, yeni aktörümüz Mitat Arı, hayallerini gerçeğe dönüştürme yolunda gösterdiği azim anlatılacak kadar değil.

 
 
Kahtalı Oyuncu Zirveye Tırmanıyor

 Kahtalı sinema oyuncumuz Mitat Arı, çevresinde seslenilen lakabıyla “Mitto” tam bir sinema sevdalısı. Mitto, sinemaya olan sevdasını gerçeğe dönüştürmenin, hayata geçirmenin onurunu yaşıyor. Büyük azmiyle başarı merdivenlerini hızla tırmanıyor. Kahta  ile İstanbul arasında deyim yerindeyse mekik dokuyan, gide gele yol eden, yeni aktörümüz Mitat Arı, hayallerini gerçeğe dönüştürme yolunda gösterdiği  azim anlatılacak kadar değil.

 

Bir  anda göstermiş olduğu büyük başarı ve kabiliyetiyle  bir çok filimde  rol alan sinema sevdalısı oyuncu Mitto rol alıp oynadığı film ve diziler arasında; ‘Kurtlar Vadisi’, ‘Diriliş Ertuğrul’, ‘Arka Sokaklar’, ‘İmkansız Bir Aşk’, ‘Başı Belada Adam’, ‘İki Dünya Arasında’, ‘Kervan 1915’, ‘Sevdalı Gelin’, ‘Kara Davut’, ‘Ayşo Ne Yaptı’, ‘Tövbekar’ gibi yapımlar yer almakta.

 

Kahta Haber  olarak  hemşerimizin  başarısıyla  iftihar ediyor  ve  nice  güzel  çalışmalara  imza  atacağından şüphemiz yok.

 

Mitat Arı (Mitto) Kimdir ?

 

Oyuncu Mitat Arı, namı diğer ‘Mitto’, 1975 yılında Adıyaman’ın Kahta ilçesi Adalı köyünde doğmuş. Baran isminde erkek, Yağmur isminde kız olmak üzere iki çocuk babası olan Mitat Arı, çocukluk ve gençlik yıllarında birçok işte çalıştıktan sonra meslek olarak berberliği seçmiş ve uzun yıllar bu mesleği icra etmiş. Fakat hiçbir zaman aklından ve gönlünden çıkmayan oyunculuk isteğini nihayetinde hayata geçirme fırsatı bularak sinema ve dizi film sektöründe farklı çapta roller alarak sektöre adımını atmış biri.
 
 
10 Ekim 2017 Salı 15:33
Okunma: 4299
 
Yorumlar


Ömer kaplan 10 Ekim 2017 Salı 16:34
Mitat abi başarılar dileriz 👍👏
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık