Ana Sayfa » Eğitim » Halk Eğitim Başarının Adresi Oldu

Halk Eğitim Başarının Adresi Oldu

Kahta Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde açılan Üniversite Hazırlık Kurslarında 43 öğrencimiz çeşitli üniversitelere yerleşti.

 
 
Halk Eğitim Başarının Adresi Oldu

 Kahta Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde açılan Üniversite Hazırlık Kurslarında 43 öğrencimiz çeşitli üniversitelere yerleşti.

Kahta Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ramazan Güllü öğrencilerin  bu başarısının  yüreklerini kabarttığını dile getirerek şunları söyledi ‘’ Kahta Halk Eğitimi Merkezi olarak,  Anayasamızın temel ilkelerinden olan “Fırsat ve  imkân eşitliği” çerçevesinde tüm öğrencilerimize ücretsiz olarak sağladığımız üniversite hazırlık kursu sayesinde 43 öğrencimizi  hayal ettikleri bölümlere gönderdik.

 

 

Sevgili öğrenciler;

 

Uzun ve yorucu bir sınav maratonunu başardınız, doğru ve isabetli bir tercihle  Üniversiteliler ailesine katıldınız. Gösterdiğiniz başarı için teşekkür ediyor ve sizleri yürekten kutluyorum.

 

Üniversiteler, sadece profesyonel meslek sahibi insanların yetiştirildiği yerler olmayıp, çalışma hayatınızda gerekli bilgi, beceri ve yetkinliklerin yanı sıra, kişiliğinizi oluşturacak entelektüel birikimi de sağlayan kurumlardır.

  

Dünyaya açık, analiz yetileri gelişmiş, sosyal iletişim becerileri yüksek, liderlik kabiliyetleri güçlenmiş nitelikli insanlar yetiştirmek Halk Eğitimi Merkezimizin temel misyonudur. 

 

Kurumumuz bünyesinde çalışan öğretmenlerimiz Eren BAYRAM, Meral ÇAM, Zeynal BAKIR, Engin GÜRBÜZ, Bekir CAN, Harun OĞUL, Cemile DİRİCAN, Halide YILANLI, Vedat BAYAT, Damla ÇİN, Tuba Nur BARUTÇU,  Mehmet Sait KAYA ve  İsa DİKEÇ’i emeklerinden dolayı tebrik eder bu güzel başarılarını yürekten kutluyorum. Ayrıca gelecek yıl hedefi olan tüm öğrencileri Kahta Halk Eğitimi Merkezimize bekliyoruz. ‘’

 

Kahtahaber.com 
 
 
16 Ağustos 2017 Çarşamba 10:54
Okunma: 1247
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

  Yaşam

  Gündem

  Teknoloji

  Siyaset

  Kültür-Sanat

  Dünya

  Son Dakika

  Ekonomi

  Yerel Haberler

  Spor

  Sağlık

  Özel Haberler

  Medya

  Eğitim

  Yukarı Çık