Ana Sayfa » Eğitim » Kahta’da Eğitim Konulu Toplantı

Kahta’da Eğitim Konulu Toplantı

Kahta İlçesinde Kaymakam Ahmet Gazi Kaya başkanlığında yapılan toplantıda ilçedeki eğitim seviyesi ele alındı.

 
 
Kahta’da Eğitim Konulu Toplantı

 Kahta İlçesinde  Kaymakam Ahmet Gazi Kaya başkanlığında yapılan toplantıda ilçedeki eğitim seviyesi  ele alındı.

Kahta Gençlik Merkezinde   düzenlenen toplantının açılış konuşmasını Kaymakam Ahmet Gazi Kaya yaptı.  Kaymakam Kaya , geldiği günden  beri  en öncelikli  olarak eğitim üzerinde  durduklarını, ilçede  eğitim seviyesinin her gün  yükseldiğini görmenin  kendilerini mutlu ettiğini, bu başarının ise  eğitim için elini taşın altına koyan herkesin olduğunu söyledi.

Toplantıda  söz alan Kahta İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Tunçmen, ilçede  büyük bir  çaba ve özveri  sonucunda eğitim alanında adeta çat atladıklarını, merkez  ile  taşrada  eğitim gören öğrenciler  arasında  farkın olmadığını  en son örneğinin Kahta’da  bir  öğrencinin tüm soruları doğru cevaplayarak birinciler  arasında  yer  alması  olduğunu  söyledi.

Kahta Ak Parti İlçe  Başkanı  ise  en büyük yatırımı  eğitime yapan bir  hükümetin  ilçe  başkanı olmaktan gurur  duyduğunu ifade ederek, gelişmenin, ilerlemenin, zorluklara direnmenin ve oyunları   bozmanın temelinde  eğitim odluğunu bu kapsamda  ilçede  son yıllarda derslik  ve  okul eksiklerinin tamamlandığını  söyledi.

Toplantıda  söz  alan okul  müdürleri  yaptıkları faaliyet, uyguladıkları projeler ve çalışmalar  hakkında  bilgi  verdi.  


 
 
18 Ocak 2017 Çarşamba 09:23
Okunma: 1870
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

  Yaşam

  Gündem

  Teknoloji

  Siyaset

  Kültür-Sanat

  Dünya

  Son Dakika

  Ekonomi

  Yerel Haberler

  Spor

  Sağlık

  Özel Haberler

  Medya

  Eğitim

  Yukarı Çık