Ana Sayfa » Eğitim » Üniversiteli Gençlerin Örnek Davranışı

Üniversiteli Gençlerin Örnek Davranışı

Kahtalı Üniversite öğrencileri Ebu Sadık Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğrencilere fakülte ve bölümlerle ilgili bilgi verdi.

 
 
Üniversiteli Gençlerin Örnek Davranışı

 Kahtalı Üniversite  öğrencileri Ebu Sadık Anadolu İmam Hatip Lisesinde öğrencilere fakülte ve bölümlerle ilgili bilgi  verdi.

    Pansiyonda kalan öğrencileri çeşitli üniversite ve bölümlerden gelen üniversiteli gençler YGS’ye  hazırlanan öğrencilerle buluştu. Öğrencilere ileride gidebilecekleri fakülte ve bölümlerle ilgili birinci elden bilgi vermek amacıyla 7 branştan üniversite öğrencisini pansiyonu ziyaret etti. Bunlar Uludağ Üniversitesi, Hukuk Fakültesi öğrencisi Hekim Karaman, Adıyaman Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği öğrencisi Ahmet Sefa Kocaman,Iğdır Üniversitesi, İlahiyat Fakültesi öğrencisi Muhammet Faruk Polat, İnönü Üniversitesi, BESYÖ öğrencisi Erdem Sertkaya, Adıyaman Üniversitesi, Arapça Öğretmenliği öğrencisi Yasir Teker,Adıyaman Üniversitesi, PDR Öğrencisi Recep Yılancı,Adıyaman Üniversitesi, Kahta MYO Bilgisayar Programcılığı öğrencisi Seyit Ahmet Sevinçtekin.

   Yurttaki  öğrencilerle bir sohbet ortamında başlayan program öğrenciler için çok olumlu etkiler meydana getirdi.Üniversiteli gençler öğrencilere çok faydalı olduklarına inandıklarını ve bunu gelenek haline getirerek belli aralıkta yapacaklarını söylediler. Yurt  yöneticileri Üniversiteli gençlere düşünce ve emeklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Haber:İsmail Kaya


 
 
15 Şubat 2017 Çarşamba 16:38
Okunma: 3490
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

Yaşam

Kahta Emlak

Gündem

Teknoloji

Siyaset

Kültür-Sanat

Dünya

Son Dakika

Ekonomi

Spor

Yerel Haberler

Sağlık

Özel Haberler

Medya

Eğitim

Yukarı Çık