Ana Sayfa » Özel Haberler » Gençler Şaban Kızıldağ’a Mazeret Yok Dediler

Gençler Şaban Kızıldağ’a Mazeret Yok Dediler

Kahta Gençlik Merkezi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şubesi tarafından ortaklaşa düzenlenen konferansa gençler yoğun ilgi gösterdi.

 
 
Gençler Şaban Kızıldağ’a Mazeret Yok Dediler

 Kahta  Gençlik  Merkezi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  ve  Türkiye Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şubesi tarafından ortaklaşa  düzenlenen konferansa   gençler  yoğun ilgi  gösterdi.

Kahta  Kültür  Merkezinde  düzenlenen  konferansın açılış  konuşmasını Türkiye Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şubesi Başkanı  Hakan Özöncel yaptıktan sonra  kürsüye  gelen  Anadolu Ajansı (AA) Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dr. Şaban Kızıldağ,  beklenenden  fazla  yoğun ilginin olması kendisini çok mutlu ettiğini, gelimemiz  ve güçlü bir  ülke  olmamız için geleceğimiz olan gençlerin dünyayı ve hayatı iyi okumaları gerektiğini  söyledi.

Dr. Şaban Kızıldağ, bugüne kadar yaklaşık 1 milyon insana konferans ve seminer verdiğini belirtti. Dr. Kızıldağ, kendine has üslubu ile öğrencilere hayatta başarı olabilmeleri için neler yapılması gerektiğine vurgu yapan Dr. Kızıldağ, başından geçen olayları anlatarak mesajlar verdi. İnsanların günlük hayatta en çok yaptığı şeyin mazeret üretmek olduğunu ifade eden Dr. Kızıldağ, insanların artık mazeret üretmekten vazgeçmesi gerektiğini söyledi.

 

Dr. Kızıldağ, verdiği konferansın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, etkinlikte gençlerle ve ilçenin kanaat önderleriyle bir araya geldiğini söyledi.

 

Gençlerin toplumların geleceği olduğunu ifade eden Şaban Kızıldağ, şöyle konuştu:

 

"Geleceğimiz olan gençlerin dünyayı ve hayatı iyi okumaları gerekiyor. Konferansta, gençlerin dünyayı iyi okuyarak dünyadaki yerlerini bugünden daha da sağlamlaştırmaları açısından en önemli ihtiyacın kendilerine olan güveni ve büyük bir bela olan mazeretten kurtulmalarını konuştuk. Gençlerimiz inşallah dünyaya yön verecek. Bunu da Kahta'dan tüm Türkiye'ye duyurmuş olduk."

 

Konferansta olağanüstü bir atmosfer olduğunu dile getiren Kızıldağ, uzun zamandır böyle bir kalabalık görmediğini, bunun da kendisinde inanılmaz bir etki ve sinerji oluşturduğunu kaydetti.

 

Konuşmaların ardından Kahta Gençlik Merkezinde resim kursunda eğitim gören 9 yaşındaki Muhammed Yavuz Tekbaş, Dr. Kızıldağ'a kara kalemle çizdiği portreyi hediye etti.

 
 
 
12 Aralık 2017 Salı 20:57
Okunma: 733
 
Yorumlar


Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
 
Bu Kategorideki Diğer Haberler

Yazarlar
< >
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Kurumsal

Okuyuculardan Gelen Haber

  Yaşam

  Gündem

  Teknoloji

  Siyaset

  Kültür-Sanat

  Dünya

  Son Dakika

  Ekonomi

  Yerel Haberler

  Spor

  Sağlık

  Özel Haberler

  Medya

  Eğitim

  Yukarı Çık